Los Angeles
Добре дошли в Лос Анджелис!
Горещо от кухнята Hollywoodhollywood12286
За да виждате темите във форума ви е нужна регистрация! Няма да съжалявате, ако се присъедините към нас!
Регистрирайте се с името на героя си!
Los Angeles
Добре дошли в Лос Анджелис!
Горещо от кухнята Hollywoodhollywood12286
За да виждате темите във форума ви е нужна регистрация! Няма да съжалявате, ако се присъедините към нас!
Регистрирайте се с името на героя си!
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...Where dream come true...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Горещо от кухнята 3614408P
Времето

Ето, че малко по-малко слънцето пробива през облаците и ни се усмихва. Драги мои граждани съвсем скоро времето ще бъде типично Лос Анджелиско. Слънцето ще избие изпод тежките облаци и ще ни се усмихне весело и най-вече топло.
Все пак не се подлъгвайте, все още якето и чадъра не са излязли от играта.
Similar topics
    Pls, vote for us!
    BGtopBgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
    Latest topics
    » СЪОБЩЕНИЯ...!
    Горещо от кухнята Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:44 pm by Scarlett Oharra

    » Сложи ме в група
    Горещо от кухнята Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:42 pm by Scarlett Oharra

    » За групите
    Горещо от кухнята Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:36 pm by Scarlett Oharra

    » Прогнозата на Лос Анджелис
    Горещо от кухнята Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 6:38 pm by Scarlett Oharra

    » Въпрос-отговор
    Горещо от кухнята Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 3:15 pm by Кристияна Ферадакс

    » "Познай ме"
    Горещо от кухнята Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 4:50 am by Aurora McCarter

    » Предложения и критики към форума
    Горещо от кухнята Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 11:01 pm by Isobel Stevens

    » Извънредни новини
    Горещо от кухнята Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:46 pm by Scarlett Oharra

    » Отсъстване, напускане
    Горещо от кухнята Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 9:34 pm by Scarlett Oharra


     

     Горещо от кухнята

    Go down 
    АвторСъобщение
    Александрина Охара
    Lovely Co-Admin
    Александрина Охара


    Брой мнения : 291
    Join date : 16.10.2010
    Age : 29
    Местожителство : Венис,Лос Анджелис

    Горещо от кухнята Empty
    02112010
    ПисанеГорещо от кухнята

    Горещо,от кухнята.




    Маскениат бал премина без проблеми,отзивите бяха добри.Организаторите се били постарали.Особено щом се бяха постарали сестрите Охара да обявят наградените.Скарлет за мис и мистър Хелуин,който бяха звездата на 90210 Изидора Стивън.Последните новини покрай нея твърдят,че ходи с един от адвокатите на Охара,Неолис Сам Меншънс.Познайте кой,това е брата на любимата ми колежка Жулиета,сигурна съм,че тя е против тази връзка...
    Като говорим за Жулиета,вчера е забелязана с непознато за нас момче,говорили си...Хайде ще стискаме палци за нещо повече между Мортиша Адамс и господин мистериозен каубой.
    Да отидем на там към Мистър Хелуин-Клаудиус Вал Горденс.Момчето цяла вечер бе в компанията на една от сестрите Охара,познайте коя?
    Те двамата все още твърдят,че са просто приятели,както е казала Скарлет на влизане по червеното килимче.Но според сигурни източници те не си разменяли само горящи погледи,ами и страстни целувки.
    От друга страна най-добрият приятел на Клаудиус и мъничката Охара,която е голямата беля.Не криели връзката си и зараждащата се любов помежду им.
    Стана ви горещо,по скоро отворете прозореца имам още новини за вас.
    Сещате се за секси редактора на ЛА таймс Джустин Търнър.Ами за сладката сестра на Клаудиус-Анни.Изглежда те двамата също са заедно,защото според същите очевидци,на които имам безусловно доверие,те си се усамотили и така стояли цялата вечер.
    Александрина Охара по-късно обяви и момчето и момичето с най-голям принос в кампанията.
    Скарлет Охара,не изглеждаше доволна от наградата си,може би не е искала публичност,но тази статуетка,която ще отиде на безкрайната лавица в имението на Охара,където има всякакви награди,какво ли не бих дала да я погледна.Е това ме кара да се зачудя колко ли нули е имала цифрата на чека,който Охара са дарили...
    Мъжа пък за най-голям принос е Чад Скот-актьор и режисьор.Сладко момче,което сега пробива в Холивуд.Мисля да му бутна едно рамо като му направя една хубава реклама.Той наиситна си заслужава!Въпреки че вчера по неизвестни причини не присъства на бала...

    Относно по-лошите новини,за жалост няма никакви следи за Елена.Ще ви помоля ако знаете нещо да се свържете с полициата.
    Върнете се в началото Go down
    Share this post on: reddit

    Горещо от кухнята :: Comments

    No Comment.
     

    Горещо от кухнята

    Върнете се в началото 

    Страница 1 от 1

     Similar topics

    -
    » Няколко новинки от кухнята

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Los Angeles :: L.A. Times :: Дневни новини-
    Идете на: