Los Angeles
Добре дошли в Лос Анджелис!
Извънредни новини!!! Hollywoodhollywood12286
За да виждате темите във форума ви е нужна регистрация! Няма да съжалявате, ако се присъедините към нас!
Регистрирайте се с името на героя си!
Los Angeles
Добре дошли в Лос Анджелис!
Извънредни новини!!! Hollywoodhollywood12286
За да виждате темите във форума ви е нужна регистрация! Няма да съжалявате, ако се присъедините към нас!
Регистрирайте се с името на героя си!
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...Where dream come true...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Извънредни новини!!! 3614408P
Времето

Ето, че малко по-малко слънцето пробива през облаците и ни се усмихва. Драги мои граждани съвсем скоро времето ще бъде типично Лос Анджелиско. Слънцето ще избие изпод тежките облаци и ще ни се усмихне весело и най-вече топло.
Все пак не се подлъгвайте, все още якето и чадъра не са излязли от играта.
Similar topics
    Pls, vote for us!
    BGtopBgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
    Latest topics
    » СЪОБЩЕНИЯ...!
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:44 pm by Scarlett Oharra

    » Сложи ме в група
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:42 pm by Scarlett Oharra

    » За групите
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:36 pm by Scarlett Oharra

    » Прогнозата на Лос Анджелис
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 6:38 pm by Scarlett Oharra

    » Въпрос-отговор
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 3:15 pm by Кристияна Ферадакс

    » "Познай ме"
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 4:50 am by Aurora McCarter

    » Предложения и критики към форума
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 11:01 pm by Isobel Stevens

    » Извънредни новини
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:46 pm by Scarlett Oharra

    » Отсъстване, напускане
    Извънредни новини!!! Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 9:34 pm by Scarlett Oharra


     

     Извънредни новини!!!

    Go down 
    АвторСъобщение
    Александрина Охара
    Lovely Co-Admin
    Александрина Охара


    Брой мнения : 291
    Join date : 16.10.2010
    Age : 29
    Местожителство : Венис,Лос Анджелис

    Извънредни новини!!! Empty
    28102010
    ПисанеИзвънредни новини!!!

    Извънредни новини!

    Днешната доза новинки за жалост ще бъде пропусната или ще я пусна по-късно моля да ме извините,но ако обърнете внимание на следващите няколко реда,ще ви бъда истински благодарна както и вдигнатата на крак полиция на ЛА.
    Направо от участака,където ме повикаха за да ме помолят за помощ ви предавам точните новини.
    Изчезнало е младо момиче на 16 години,вече повече от 38 часа,уведомени са всички районни в Америка и сега новината се разпространява из останалите континенти.
    Името на момичето е Катрин Рой Монро,на среден ръст.
    Извънредни новини!!! Kristen-bell-prem-night
    Родителите й ви молят ако я забележите или мислите,че сте я виждали по-рано да се свържете незабавно с тях.
    Телефони за контакти:
    Мелика Монро (майката) 0674276410
    Скот Рой Монро (бащата) 067671294
    И естествено 911 където можете да съобщите за подозренията си,ако я откриете опитайте се да я задържите,ако е сама разбира се,но доказателствата сочат,че най-вероятно е отвлечена.
    Върнете се в началото Go down
    Share this post on: reddit

    Извънредни новини!!! :: Comments

    No Comment.
     

    Извънредни новини!!!

    Върнете се в началото 

    Страница 1 от 1

     Similar topics

    -
    » Извънредни новини

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Los Angeles :: L.A. Times :: Дневни новини-
    Идете на: